Ubytování

Pokoj č. 1 – apartmán:

ložnice s manželskou postelí a nočními stolky. šatní skříň, dětská postýlka.

Obývák s kuchyní, jídelní stůl, sedací souprava, komoda.

koupelna – sprcha, umyvadlo, WC, dětská vanička, dětský nočník.


Pokoj č. 3 herna:

Herna pro děti je vybavena malou skluzavkou, stanem s míčky, stolkem a židličkami, křesly, tabulí, hračkami. K herně je koupelna – sprcha, umyvadlo, WC. Za bezpečnost dětí ručí rodiče.


Pokoj č. 2:

Třílůžkový pokoj – 1x manželská postel, 1x jednolůžko. V pokoji je psací stůl se židlí, komoda, věšák na kabáty, šatní skříň, noční stolky. K pokoji patří koupelna – sprcha, umyvadlo, WC.


Pokoj č. 4:

Třílůžkový pokoj – 1x manželská postel,1x jednolůžko. V pokoji je psací stůl se židlí, komoda, věšák na kabáty, šatní skříň. K pokoji patří koupelna – sprcha, umyvadlo, WC.


Pokoj č. 5:

V pokoji je manželská postel, šatní skříň, psací stůl se židlí, věšák na kabáty. K pokoji patří koupelna – sprcha, umyvadlo, WC.


Pokoj č. 6:

V pokoji jsou dvě jednolůžka, šatní skříň, psací stůl se židlí, věšák na kabáty. K pokoji patří koupelna – sprcha, umyvadlo, WC.


Pokoj č. 7:

V pokoji jsou tři jednolůžka, šatní skříň, psací stůl se židlí, věšák na kabáty. K pokoji patří koupelna – sprcha, umyvadlo, WC.

Pokoj č. 8:

V pokoji je 1x manželská postel, noční stolky, psací stůl se židlí, komoda, věšák na kabáty, šatní skříň. K pokoji patří koupelna – sprcha, umyvadlo, WC


Koupelny: každý pokoj má svou koupelnu – sprcha, umyvadlo, WC.

Společenská místnost s kuchyní a sociálním zařízením