O penzionu

Nově postavený penzion, leží uprostřed krásné přírody CHKO BRDY. Penzion se nachází uprostřed obce Vranovice (okres Příbram). U penzionu je autobusová zastávka, trasa Plzeň – Rožmitál p.Tř. – Příbram – Praha. Pokud byste si chtěli udělat výlet na kole, staví zde i cyklobus.

K dispozici je 6 pokojů a jeden apartmán s vlastním kuchyňským koutem. Je možné ubytovat 17 osob + 1 dítě v dětské postýlce. Každý pokoj má své sociální zařízení. Pro malé dětské návštěvníky máme připravenou krásně vybavenou hernu.

V penzionu je společenská místnost s kapacitou 40 osob. Ve společenské místnosti je k dispozici bar se zabudovanou pípou. Součástí je také vybavená kuchyň s indukčním sporákem, lednicí, myčkou a troubou. Pro malé děti jsou připravené 2. dětské židličky.

Hostům je k dispozici krytý venkovní bazén se slanou vodou o rozměrech 5 x 3 m. U bazénu je solární sprcha. Pro malé děti je možné připravit malý dětský bazének. V letních měsících je připraveno venkovní posezení s krbem. Je možné grilovat na plynovém grilu. Pro vaše kola je k dispozici uzamykatelná garáž. Parkování u penzionu. V roce 2024 jsme pro malé návštěvníky přichystali dětské hřiště.

V celém areálu penzionu je připojení na WIFI zdarma.

Do penzionu je zakázán vstup jakéhokoliv zvířete. Ve vnitřních prostorách penzionu se nesmí kouřit.