Tipy na výlety

Brdy a Podbrdsko jsou místem vzácné symbiózy nedotčené přírody a průmyslové činnosti člověka. Vedle pěších a cyklistických výprav do Brd tak můžete vyrazit obdivovat industriální památky nebo technické skvosty v místních muzeích. Zkombinovat můžete ale i objevování vojenské historie Brd a návštěvy místních zámků a hradů. Brdy a Podbrdsko nabízí od každého něco. Stačí si vybrat. Vyrážíte do Brd poprvé a nevíte kde začít? Hledáte tip na odpolední výlet nebo prodloužený víkend? Máte malé děti a netušíte, které trasy jsou vhodné i pro kočárek? Právě pro vás Turistická oblast Brdy a Podbrdsko připravila tipy na výlety, které jsou rozdělené podle jednotlivých oblastí, náročnosti nebo zaměření. Naleznete zde pěší, cyklistické a lyžařské výlety pro rodiny s dětmi i seniory, pohodové odpočinkové trasy i adrenalinové výstupy vyžadující dobrou fyzickou kondici.

Odkaz na turistické cíle zde

Odkaz na výlety zde

Doplňkové informace

Autobus: Vranovice (50 m). Vlak: Příbram (12 km) a Březnice (12 km)

Restaurace: Vranovice (280 m), Rožmitál p. Tř. (4 km), Vysoká Pec (7,5 km)

Koupání: Aquapark Příbram (11,5 km), Aquapark Hořovice (36 km), Aquapark Horažďovice (43 km), Příbram Nový rybník (12 km)

Obchod Bistro Pecka ve Vranovicích (219 m)

Pošta: Rožmitál p. Tř. (4 km)

Nákupní centrum: Norma (3 km), Penny (4 km), COOP (4km), Tesco (11 km), OBI (11 km), Albert (11,5 km), Kaufland (11,5 km)

Bankomat: Česká spořitelna (4 km), MONETA Money Bank (4 km), Komerční banka (4 km)